Z drewna i bambusa

Wybór odpowiednich drewnianych zabawek dla małych dzieci

Dobór właściwych zabawek drewnianych dla naszych pociech może być niełatwym zadaniem. Na rynku jest tak dużo rozmaitych typów zabawek z drewna, że może być niełatwo określić, które z nich są najlepsze dla twojego dziecka. 

Winieneś upewnić się, że nabywana zabawka drewniana nie jest wyprodukowna także toksycznych materiałów. Nie chcesz nabywać czegoś, co mogłoby hipotetycznie zaszkodzić twojej pociesze.  

https://naanaawood.pl/product-category/drewniane-zabawki/ 

Wspaniale jak zabawka ma funkcjonalność edukacyjną. Może to obejmować naukę barw, kształtów, liter i cyfr, a także bardziej złożone kwestie, takie jak liczenie jakiś elementów lub odczytywanie godziny na analogowej tarczy zegara. 

No i oczywiście istotne jest, żeby twoje dziecko naprawdę lubiło bawić się tą zabawką!

Rodzaje drewnianych zabawek

Zabawki drewniane to wyśmienity sposób na wprowadzenie pociech w świat sztuki i kreatywności. Gwarantują również bezpieczne i zdrowe środowisko.

Współcześnie na rynku dostępna jest szeroka gama drewnianych zabawek. Od lalek, samochodów, pociągów i puzzli po klocki, kukiełki i kuchnie i warsztaty do zabawy. 

Zabawki drewniane posiadają różnorodne kształty oraz wymiary i różny poziom złożoności.

Typy zabawek drewnianych dla dzieci to między innymi: 

  • Klocki: są świetne dla dzieci, które chcą odkrywać swiat w czynny sposób. 
  • Puzzle: Puzzle zapewniają świetną zabawę i wspomagają rozwój dziecka 
  • Zabawki do ciągnięcia: mogą to być autka z drewna lub pociągi drewniane 
  • Zabawki imitujące sprzęty dorosłych: warsztaty,kuchnie, narzędzia do majsterkowania 
  • Marionetki, kukiełki 

Drewniane tablice manipulacyjne 

Drewno jest świetnym materiałem do tworzenia zabawek edukacyjnych i rehabilitacyjnych. Jest ciepłe i miłe . Do tego typu zabawek należą drewniane tablice manipulacyjne. Służą one do zabawy, ale również do rozwoju dziecka. 

Kapitalne rzeczy z bambusa dla najmłodszychdzieci o których prawdopodobnie nie wiedziałeś 

Bambus to nie tylko materiał budowlany lub ozdobny, ale także fabrykuje się z niego włókna. Owe włókna służą między innymi do produkcji bardzo komfortowych kocyków i chłonnych ręczników dla dzieci.  

Bambusowe: ręcznik i kocyk wspaniałe na wyprawkę dla dziecka 

Wyprawka dla malucha powinna obejmować artykuły najwyższej jakości i nader dobrze byłoby, gdyby były to produkty naturalne. Kocyki oraz ręczniki z włókien bambusowych są nader właściwym wyborem.