Cynkowanie galwaniczne GliwiceZalety rynku pierwotnego nieruchomości

Zalety rynku pierwotnego nieruchomości

by

Zalety rynku pierwotnego nieruchomości

To, co specyficzne w rynku pierwotnym to, że mieszkania najczęściej są kupowane w momencie budowy całego budynku lub gdy budynek jest dopiero w planie. Jest to korzystne z wielu powodów:

* Pierwszą zaletą jest możliwość znalezienia każdego rodzaju metrażu. Nawet w trakcie inwestycji można dostosować mieszkanie do indywidualnych potrzeb klienta. Zmianę koncepcji i oczekiwań można wprowadzić jeszcze przed przystąpieniem ekipy budowlanej, która realizuje podział powierzchni lokalu na poszczególne pomieszczenia. Ponadto oprócz tego, że możemy zadecydować o metrażu całego mieszkania, posiadamy możliwość wydzielenia poszczególnych pokoi i ustalenia ich metrażu. Możemy więc zdecydować czy kuchnia będzie połączona z jadalnią, salonem bądź czy ma być zamknięta. Możemy także wydzielić miejsce na garderobę lub spiżarnię. O tym gdzie będą znajdowały się ściany w naszym mieszkaniu decydujemy sami. Oczywiście nie wszystkie ściany mogą być naruszone. Niektóre, będące elementem konstrukcji budynku, czyli ściany nośne nie mogą być przestawione. Jednak i tu istnieje pewna alternatywa. Niekiedy nie trzeba budować całej ściany nośnej, można, bowiem pozostawić jedynie jej główną część.
* Mieszkania z rynku pierwotnego są doskonałą opcją dla osób chcących mieć swój własny wkład w tworzenie aranżacji mieszkania. Jest to okazja, aby stworzyć własne niepowtarzalne wnętrze i zaprojektować je jeszcze przed budową mieszkania. Wnęki, podesty, podwyższenia można zaplanować już wcześniej. Potem wystarczy projekt przedstawić budowlańcom, którzy go zrealizują. W ten sposób unikniemy remontu, który byłby konieczny w mieszkaniu drugiej ręki.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Back to Top