Galwanizernia WarszawaPark Chojnów, domy na sprzedaż

Park Chojnów, domy na sprzedaż

by

Park Chojnów, domy na sprzedaż

Park Chojnów to kolejna propozycja deweloperska na rozwijającej się mapie Konstancina. Osiedle złożone z 9 domków jednorodzinnych, strzeżone i bezpieczne dla dzieci to propozycja grupy PPA Development. Inwestycja zlokalizowana jest w Solcu, a więc na obrzeżach Konstancina – 5 km od centrum, nie traci jednak wcale na ekskluzywności charakterystycznej dla Konstancińskich osiedli.

Domy mają powierzchnię od 255 do niecałych 327 m. Dwukondygnacyjne z poddaszem użytkowym i otoczone zielenią wydają się być dobrą propozycją dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku miasta. Na terenie osiedla zaprojektowano również przedszkole (choć zastanawiające jest czy znajdą się chętni na jego prowadzenie na zamkniętym osiedlu 9 domów).

Według informacji na stronie inwestycji, pozostało jeszcze 5 domów do kupienia, warto więc pospieszyć się z oglądaniem trudno bowiem znaleźć lepszy czas na inwestycje niż obecnie – ceny spadają, a deweloperzy skłonni są do negocjacji. Więcej informacji można uzyskać na stronie inwestycji – chojnowpark.pl

Podobne tematyczne wpisy o architekturze:

2.00 avg. rating (60% score) - 1 vote
Back to Top