Galwanizacja Piotrków TrybunalskiApartamenty Hotelowe w Konstancinie

Apartamenty Hotelowe w Konstancinie

by

W Polsce powoli rusza moda na condohotele, czyli letnie rezydencje kupowane w ramach kompleksów mieszkaniowych, które poza okresem w których mieszka w nich właściciel, wynajmowane są innym zainteresowanym na dowolnie długi okres. Condohotele przyszły do nas z USA, istnieją w wielu krajach Europejskich a w Polsce zaczęły dopiero powstawać. W Konstancinie jest jednak obiekt, który w pewnym sensie można przyrównać do condohotelu. Nie jest on wprawdzie własnością wielu osób posiadających pojedyncze apartamenty, lecz własnością jednej spółki, ale za to, obiekt umożliwia wynajem apartamentu na dowolnie długi okres.

Apartamenty Hotelowe Arche – bo o nich tu mowa, położone są w Konstancinie przy ulicy Bielawskiej. W ofercie firmy znajdują się mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe (o trzech rodzajach wielkości) i trzypokojowe. Można w mieszkaniu trzymać zwierzaka (za dopłatą) można zamówić obsługę sprzątającą. Co ciekawe – i dość rzadko spotykane na rynku nieruchomości – apartamenty można wynająć zarówno na jedną noc, jak i na cały rok.

Cena za dzień pobytu w jednopokojowym mieszkaniu to 140 zł, za jeden miesiąc pobytu – 1800 zł. Wynajem na okres powyżej 6 miesięcy to dodatkowo 10% zniżki. Ciekawa propozycja dla tych, którzy rozważają opcję zakupu nieruchomości w Konstancinie, ale nie są pewni czy mieszkanie i dojazdy do Warszawy się im spodobają.

Podobne tematyczne wpisy o architekturze:

4.00 avg. rating (80% score) - 1 vote
Back to Top